piątek, 21 listopada 2014 napisz DONOS@

Bal karnawałowy w Przedszkolu

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się wielki Bal Karnawałowy.

8.II. 2011 roku  w godzinach 9.30 – 12.00, nasze przedszkole zamieniło się w magiczny, kolorowy  świat.  Gdy wybiła upragniona godzina cała sala wypełnia się dziećmi  i nie tylko dziećmi z naszego przedszkola, ale także gośćmi zewnętrz: rodzice, dziadkowie.  Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się  w rytm muzyki i śpiewu pana Wodzireja. Dziewczynki przebrane  w długie powłóczyste balowe suknie księżniczek czy też dam dworu, zaś chłopcy najczęściej wybierali strój Batmana, Spidermana, Pirata i Kowboja. Podczas trwania zabawy odbyły się różne qizy i konkursy np. na najładniejszą piosenkę  i  wiersz. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.

Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę i zapraszamy za rok.

Przedszkole Publiczne nr 8
śr, 16 lutego 2011 08:34